Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz bambano #51 üzenetére

    fentebb leirtam (azt hiszem pont ott kapcsolodtal be), hogy itt nem konkretan a firefox-ra, meg az informatikara gondolok, hanem arra, hogy ha valaki valamit tartosan hasznalni kivan, szerintem alapkovetelmeny, hogy azzal kezdi, utanajar legalabb minimalis szinten, az felel-e meg jobban az igenyeinek
    ennek semmi koze ahhoz, hogy hulladek-e esetleg a firefox, sokkal inkabb ahhoz, hogy ha a felhasznalo szerint nem hulladek sem az ie, sem az fx, akkor pusztan az alapjan, hogy egyvalaki azt mondta, hogy a masik szebb/jobb/okosabb/zoldebb, hulyeseg vakon elhinni azt
    ez kb olyan, mintha te minden reggel zsemlet reggeliznel, en meg azt mondanam (mindennemu indoklas nelkul), hogy marpedig holnaptol egyel kiflit, sot, ki is dobnam a zsomleidet, s kiflit tennek a helyukre
    ha te ezek utan pusztan azert, mert en ezt mondtam, igy cselekedtem, megmaradsz a kiflinel (holott semmi bajod nem volt a zsomlevel, te nem vetted eszre, hogy az kevesbe jo), akkor eleg negativ velemenyem van rolad

Új hozzászólás Aktív témák