Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz pschio #33 üzenetére

    Megnéztem a renomédat, 52 pozitív pontod van.Vagyis elég nagy a fluktuáció a mobiltelefonjaidban. Mondhatnám úgy is, ezzel üzletelsz. Na most, amibe nem vagy hajlandó (te sem) belegondolni: létezik ám olyan is, hogy vis maior. Vagyis az illető akaratán kívüli dolgokból bekövetkező történések. Az emberek a Gauss-görbe elve alapján halnak meg inkább idősebb korukban; de érhet egy baleset 20 éves korodban is; még csak nem is kell, hogy kimurdéljál, fekszel kómában 3 napig, aztán 5 hónapig lábadozol. Aki meg előre, látatlanban kifizette neked a cuccost, megszívta.
    Nem véletlenül intik a hardveraprón a delikvenseket: senkinek ne utalj előre...
    A postai utánvét sem biztosíték, persze, mert attól még nagypapi műfogsorát is becsomagolhatták telefon helyett, de mégis jobb, hogy én átutalok valakinek 50 rugót, aztán v0árok. Ha az illető korrekt és nem esik a fejére a nyolcadikról özv. Matuska Szilveszterné kedvenc cserepes kaktusza, akkor meg is érkezik az áru.
    De nekem hiába jön bárki a megbízhatóságával, akár te is, azon tú0lmenően, hogy szegediek vagyunk, nem utalok neked előre, mert szegény Cosmát se gondolta volna senki fél órával a gyilkosság előtt, hogy szíven szúrják.
    ÉS - ez már nem rád vonatkozik - ez nem a Vatera, ahol a nick regisztráció nem kijátszhatatlan, de az itteninél azért mégiscsak szigorúbb személy, lakcím azonosításhoz van kötve.
    Itt regisztrálsz ma egy donkorleónét, vársz párszáz napot, hogy azért mégse legyen annyira feltűnő, aztán feladod a megható hirdetést, gyerekek, váratlanul meghalt anyám, nincs egy susnyákom se a temetésre, ezért meg kell válnom a két hetes Nokia Lumia 710-től, áron alul 45 ezerért. Csak előre utalással! - aztán "illa berek, nádak, erek"... (Ez csak egy példálóz0ás, ne magadra vedd. Azt igen, hogy a te arcodra sincs ráírva, holnap du. még élsz-e...)
    Olyan is előfordulhat, hogy átutalják neked a pénzt, te becsülettel feladod, a postán meg eltűnik...

    Szóval szerény véleményem szerint a rizikó csak futárszolgálat igénybe vételével csökkenthető minimálisra. Nyilván nem kétezer Ft-os telefonra gondoltam...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák