Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    Nehéz ám belőni a korrekt hirdetési formát... :K Ha csak egy sorban leírom, hogy "Galaxy SII eladó, ára 90.000.-", és semmi mást, akkor lehet kevesebben érdeklődnek, mintha írok róla pár sort.
    A személyes átvételhez én is ragaszkodom, de nem azért, hogy "rohadjon meg a másik és jöjjön ide a világ másik végéről is", hanem mert látni akarom, hogy meg van elégedve. Hogy nem talál karcot, működési hibát. És igen, ezzel magamat is védem, mert ott voltunk, látta mit vesz, átvette, kifizette, ennyi. Illetve ha kérdése van, arra is egyből tudok válaszolni.
    Viszont sok-sok hirdetésen túl egyértelművé vált; egy kép többet ér ezer szónál. Hobbim a fotózás, így adott a technika is, hogy normális, igényes képeket csináljak.
    Épp ezért engem inkább az az eladó "akaszt ki", aki másik mobillal próbál profi marketing fotót készíteni - félárnyék, meg érdekes kompozíciók... persze a készülékből semmi sem látszik, akár karccal is tele lehet... de fő, az eladó érezze, ő most milyen ügyes képet csinált egy 2MP-es optikával, a vaksötét szobában... :(
    És persze nem válogatja ki a 10 kép közül az egyformákat, mert annyira büszke a "művére", hogy mindet felteszi. Az nem baj, hogy 10-ből 8 ugyanaz lényegében, és semmit sem lehet megtudni képileg a telefonról (vagy az adott termékről).

    Előreutalást én is szoktam kérni, ha kisebb cucc van - eddig mindenki belement, mondjuk nekem is van felhozható "hátterem", itt vagyok egy ideje, saját oldal, a gyártók esetenként 100.000+ értékű telefonokat adnak tesztelni... szóval nekem sem érdekem, hogy elfussak 5000 pénzzel. :D

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák