Új hozzászólás Aktív témák

  • vinibali

    őstag

    válasz bozont #16 üzenetére

    nekem sima 840 van, mondjuk direkt nem frissítettem firmware-t még. a DXT06B0Q van rajta és nem találkoztam még lassulással. viszont általánosságban is elmondható, hogy tök változó, mert van amelyik meghajtó meg rendesen működik, firmwaretől függetlenül. mert 840 és 840 EVO között is sok értintett. talán volt néhány széria hibás nand legyártva, nem tudni. és nem is fogjuk. viszont nagyon sokat eladott a Samsung, ez benne a jó és a rossz is. mert azt gondolnám, hogy nem hagynak ennyi embert rossz meghajtóval, viszont cserélni sem fognak, mert az óriási költségeket emésztene fel!

    (#17) Soma01: hát persze, mert épp az a lényege, hogy az idő múlásával másznak el a töltésértékek!

    (#19) sanzi89: ez szerint még mindig a Samsung az egyik legjobb. bár kérdés, hogy mennyire hihető a statisztika :)

    MÁS: arra leszek kíváncsi, hogy a most egyre népszerűbb és nagyon gyors SM2246EN és PS3108 vezérlős meghajtókkal mi lesz majd, mert most ezek jelentik az olcsóbb meghajtókat és a teljesítményértékek eléggé a csúcson vannak:)

    [ Szerkesztve ]

    BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

Új hozzászólás Aktív témák