Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz #51736960 #12 üzenetére

    Pedig sztem igaza van ... ez nem olyan dolog, mint a tv adás, ahol a frekihasználat fejében meg kell felelned többek között a reklámtv-nek - ha nem illegális a tartalom amit szolgáltatsz, szolgáltatóként szíved joga eldönteni, h mit teszel ki az oldaladra és kinek milyen ismérvek alapján blokkolod az elérését. Én tulajdonképpen azon is csodálkozom, h ez az egész téma csak most került ennyire előtérbe. Ha éppen olyanod van, nyugodtan csinálhatsz olyan oldalt, ami 100%-ban felugró, villódzó reklámokkal van tele mindenféle érdemi tartalom nélkül - majd a piac eldönti, hogy kíváncsi lesz-e rá valaki (nyilván nem).

    Mondom mindezt úgy, hogy egyébként szívből rühellem az agresszív reklámokat képembe toló oldalakat és az ilyeneket én is vagy blokkolom vagy kerülöm és közben a halál f@szára is kívánom, de másrészt az ő szemszögéből az ehhez (illetve mindenféle technikai trükkök alkalmazását arra, h a reklámjai ne legyenek kikerülhetőek akár úgy, h akkor a tartalmat se tudd megnézni) való jogát egy pillanatig sem akarom elvitatni.

    SZerk.: természetesen csakis piaci alapon működő, nem közpénzből fejlesztett/fenntartott és nem közérdekű információt/szolgáltatást kizárólagosan nyújtó portálokról beszélek.

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  • Magnat

    veterán

    válasz nemlehet #25 üzenetére

    Hibás a példád, amit te mondasz, az inkább arra hajaz, h nem blokkolod a reklámot, de nem is kattintasz rá/olvasod el ... amit te mondasz, az kb az, mintha én a Metró újság híreit reklámok nélkül újra kiadnám és osztogatnám (tekintsünk el attól, h ez nem menne ingyen).

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák