Új hozzászólás Aktív témák

  • localhost

    Közösségépítő

    Akármennyire is furcsa, de valahol támogathatónak találom az elgondolást.
    Persze nem úgy, hogy mindenki parázik a személyes biztonságáról.

    VALAMIT tenni kéne. Reformot!

    Az nem állapot, hogy a neten KERINGŐ levelek 80-90%-a spam, ezek teljesen feleslegesen terhelik a hálót!, foglalják a sávszélességet. A másik kupacban a rengeteg már nem olvasott e-mailcímre érkező (megrendelt!) hírlevelek, értesítések a terhelő tényezők. Meg a vírusok, trójaiak és egyéb szemétségek által generált és generáltatott felesleges forgalom.

    Ennek véget kell vetni!

    Más kérdés, hogy milyen eszközökkel, de én optimizmusomból adódóan minden valamennyire is előremutató hírnek (és ez az!) örülni tudok!

    Miért ne lehetne előírás, hogy a számítógépeden vírusvédelemnek kellene futnia, amely mondjuk TUTDODDAL 2-3 óránként elküldene egy bitsorozatot a szolgáltatói szervernek, hogy itt vagyok, aktuális vagyok, naprakész vagyok, tiszta vagyok.

    Ugye ez senkinek nem sértené a személyiségi jogait?

    Ezer és ezer tisztázandó részlet van, finomítást igényel, de az IRÁNY az jó! (szerintem)

    --- Szolgálati közlemény:
    Aki a fentebbi hozzászólásomat globálisan nem tudja értelmezni és képes lenne egy-egy szóba belekapaszkodni, flamet generálni az inkább ne is írjon!

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Új hozzászólás Aktív témák