Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Źşë' #270 üzenetére

    Nem szereted a Need for Speed-et? :DDD ;]

    A Sleeping Dogs egy forintot nem ér. Korábban próbáltam extrém magas felbontásban is, hogy majd az "eye candy" elvonja a figyelmet, és majd a grafikát néztem, hogy hú de jó, de nem. Maga a játék sem tetszik. Inkább leraktam.

    Amúgy meg fékezni is kéne néha. kanyar előtt csökkenteni kéne a sebességet vagy csak a gázadó billentyűről elvenni az embernek az ujját a GTA IV-ben. Nincs jogsitok vagy mi van?
    Lassítani is kell néha, nem csak száguldozni, csúszkálni meg driftelni... :U már aki tud driftelni ;]

    Neten nem egy formával találkoztam akik a kikötőben drifteltek megállás nélkül. :))

    Most itt van nálam egy Xbox 360 kontroller, és szabályosan közlekedve játszom... van hogy egy küldetés dupla annyi ideig tart emiatt :B ;]

    Én pl a reptéren egy tök idegen magyar formával véletlenszerűen összefutva a reptéren szórakoztunk csúszkálással és egyéb autós türkökkel.

    Vissza térve a GTA V-re...
    Ahogy te is írod valami megoldást kéne rá találni mert ez így valóban nem az igazi. Csinálni kéne egy választási lehetőséget a menüben, hogy "easy" és "normal" :U

    Az meg a másik, hogy a rendőrök a rendőrautóval tudnak hegyet mászni annyira "" fizika van :Y :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák