Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ackos

    csendes tag

    válasz GU-81M #4654 üzenetére

    Én szeretek rajta olvasni.E-bookokat a Cool Readerrel (de kinek mi jön be), illetve IPM-et szoktam pdf formátumban adobe readerrel.A Cool Readerben szeretem azt a hihetetlen mennyiségű beállítást, amit lehet az ember igényeihez igazítani, amik közül számomra kifejezetten fontos és tetszik: olvasás közben egy mozddulattal lehet állítani a fényerősséget, illetve hogy én döntöm el, hogy a kijelző egyes részeit megérintve mit csináljon.A pdf-ekkel kicsit macerásabb, itt az én esetemben ugye scannelt oldalakról van szó, így a szöveg nincs a kijelzőhöz tördelve, de kellemesen gyors a görgetés, lapozás, nagyítás, így nekem ez is kényelmes.
    Nekem 16 gigás van, ami szerintem alapvetően elég, meg amikor vettem még nem volt 32-s ;], de most pl fent van a Horn, NFS, 4 film, pár flac album és maradt 700 mega szabadon, ami nem sok.Ha megérkezik az OTG kábelem, akkor a filmek mennek pendrive-ra és lesz helyem bőven.Nagyjából úgy fogalmaznék, hogy 16 giga elég, de nincs az a méret, amit ne lehetne könnyedén telepakolni :)

  • Gargazsul

    tag

    válasz GU-81M #4654 üzenetére

    En is hasonlo cipoben voltam meg a nyaron. Ezert vettem egy iPad3-at. Munka-egyetem-utazas-tanulas. Sajnos az IOS kotottsege miatt nem volt 100%-os megoldas. Ezutan megjelent a Nexus7 es vettem egy olyat is. Amelyik nem jon be gondoltam eladom. Itt kevesebb a kotottseg. Minosegre hasonlo, felbontasa jo, merete tokeletes. Velemenyem szerint 10colos meretben az apple termeke a legjobb a kotottsegeivel es ahogy nezem het colosban ez lett verhetetlen. Az iPadom 16GB-os, van rajta fenykepezo--> lehet vele videot kesziteni. Probaltam vele eloadast felvenni, de keves lett a hely, ergo abbol a 32Gb-os lett volna jobb + mobilos verzio. Ebben nincs fenykepezo --> nem fogsz hirtelen nagy mennyisegu mediat gyartani vele. Persze tele lehet tomni... Amiota vanak rendes ingyenes felho alkalmazasok (box, deopbox, adrive, stb) azota, ha csak sima doksikat kell tarolni, azokra tokeleteaek, nem kell mindent mindig az eszkozre rakni. Ha meg kell vmi, akkor offline sok minden elfer. Olvasashoz tokeletes, nekem, mert jo a szemem. A kornyezetemben a 'legtobb ember azt mondta, hogy kicsi a kijelzoje. Az 1280x800-as felbontas miatt egy oldal siman kifer rajta, amit el is tudok olvasni. Van ehhez is jo jegyzetelo, de eloadas kozben pl a folyamatos iras nem ment. iPad-on sem... Szerintem a 16GB-os verzio jo, hacsak nem tudsz 80 korul beszerezni egy 32-est. Jatszani nem jatszom rajta. Nekem bevallt, csak ajanlani tudom. Ha van meg kerdesed, johet.

    Ui: bocsi az ekezet hianya miatt, nexusrol irtam es lusta voltam kivalasztani az ekezetes betuket.

    [ Szerkesztve ]

    üdv, Balázs

  • Zozo55

    csendes tag

    válasz GU-81M #4654 üzenetére

    Jó fogni, sokkal kényelmesebb, mint egy ipad3mat tartani. Sztem remekül lehet rajta olvasni, tanulni, játszani és akár filmet nézni bár én erre inkább az lcd tvmet használom. Simán elfér a kabátzsebben. 16giga normál használat mellett elégséges, mondjuk ha most venném gondolkodnék a 32esen is még, akkor is ha sok macerával jár behozni és csak 1 év gari jár hozzá. Itthon a 3g-s lesz 100, de kintről a wifis 32-eset kb 70-80ért meg tudod majd szerezni, kb ennyibe kerül most itthon a 16os de 2 év garival és nem kell rá várnod hetekhet. Karácsony környékén elvileg olcsóbb lesz a 16os itthon is. Ha nem olyan sürgős én megvárnám a december vele;)

    z23

Új hozzászólás Aktív témák