Új hozzászólás Aktív témák

  • ackos

    csendes tag

    válasz GU-81M #4654 üzenetére

    Én szeretek rajta olvasni.E-bookokat a Cool Readerrel (de kinek mi jön be), illetve IPM-et szoktam pdf formátumban adobe readerrel.A Cool Readerben szeretem azt a hihetetlen mennyiségű beállítást, amit lehet az ember igényeihez igazítani, amik közül számomra kifejezetten fontos és tetszik: olvasás közben egy mozddulattal lehet állítani a fényerősséget, illetve hogy én döntöm el, hogy a kijelző egyes részeit megérintve mit csináljon.A pdf-ekkel kicsit macerásabb, itt az én esetemben ugye scannelt oldalakról van szó, így a szöveg nincs a kijelzőhöz tördelve, de kellemesen gyors a görgetés, lapozás, nagyítás, így nekem ez is kényelmes.
    Nekem 16 gigás van, ami szerintem alapvetően elég, meg amikor vettem még nem volt 32-s ;], de most pl fent van a Horn, NFS, 4 film, pár flac album és maradt 700 mega szabadon, ami nem sok.Ha megérkezik az OTG kábelem, akkor a filmek mennek pendrive-ra és lesz helyem bőven.Nagyjából úgy fogalmaznék, hogy 16 giga elég, de nincs az a méret, amit ne lehetne könnyedén telepakolni :)

Új hozzászólás Aktív témák