Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    Hali!

    No tegnap óta nyüstölöm a cuccot, hibával még nem találkoztam. Egész faxa, gyors, akksija egész jól bírja, reggel 9-kor vettem le a töltőről, azóta nyomkodom, telepítgetek, wi-fin netezek, beleolvasgattam pár könyvbe is, és most 68%-os az aksi. Az 4,5 óra, végig bekapcsolt képernyővel. Nem rossz. Megizzasztanom még nem sikerült, majd keresek valami durva játékot, még csak Jetpack Joyride van fent (ez is csak tesztelési célzattal, nem hinném, hogy én tabon valaha is játszani fogok).
    Az új kezelőfelület nekem nem tetszik annyira, mint a Gtab touch-wiz felülete, de meg lehet szokni. Csak kicsit sivár.

    Szóval jó kis cucc.

    Egy kérdés. Bal felső sarokban folyamatosan ott az értesítés, hogy a rendszerfrissítés készen áll a telepítésre. Valaki nem tudja, hogy lehet kilőni? Nem akarok 4.2-re frissíteni, és a beállításokban nem találtam, hogy hol lehet kiiktatni az automatikus frissítést.
    Köszi

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák