Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz TOZ #1723 üzenetére

    A 10 dolcsit azt tudtam ... (nem is költöttem el, mert nem vittem sehova magammal ahol nfc-vel tudtam volna vásárolni, csak érdekelt hogy működik a rendszer amikor aktiváltam), de nekem megy rendesen a vásárlás a playstore-ból.
    Majd megnézem , mert valami lapse it (meg is találtam )
    alkalmazásra mondta a haverom, hogy nem tudta megvenni, pedig még van az egyenlegén.

    szerk :
    megnéztem, és arra a google wallet-et nem engedi kiválasztani pc-ről sem, míg minden másnál (legalábbis amit én próbáltam) simán.
    Van ezek szerint olyan program ami wallet-en keresztül nem vásárolható meg, vagy csak hiba ?

    (#1724) Tejberizs76:
    Eddig az tűnik biztosnak, hogy EU-n belülről származókra 1 év garit vállal itthon is az asus.
    Volt olyan aki azt mondta amcsiban nem a play store-ból, hanem boltból vett készülékre az asus magyarországot felhivva azt mondták neki, hogy arra is él 1 év gari itthon (bár korábban ezzel ellentétes infót kaptunk), de onnan behozni azért mac4erább, szállításnál simán vámot+áfát tehetnek rá ha épp úgy sikerül hacsak valaki nem személyesen hozza be.
    EU-n belül ilcsn gond már nincs (bár alapból drágább)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák