Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz Digital #904 üzenetére

    ÓÓÓÓÓ bocsánat! :B Gondolhattam volna. :U Nem kell attól félni, jó viszonyt kell tartani a dokival és a nővérekkel (szatyor,stb) ;) , akkor még jobban figyelnek az emberre. Ez nagyban megkönnyíti az első napokat. Utána napról napra jobb lesz és ha minden jól megy megkönnyebbülve fog visszagondolni pár hónap múlva hogy jaj de jó hogy túl vagyok rajta! :K
    Tanácsot nem szeretnék adni. :N Esetleg kérdezzen meg másik orvost/orvosokat is. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Eastman

    őstag

    válasz Digital #904 üzenetére

    Tisztelet a segítőkészségedért, de szerintem felejtsd el, hogy itt ki mit tanácsol. Arról, hogy műteni kell-e egy ekkora csigolyacsúszást, vagy elég "csak" a teljes életmódváltás, fokozott gerinckímélettel azt felelősen csak egy orvos mondhatja ki. Mi itt mindannyian más irányból közlítjük meg a dolgot, és ráadásul nem is ugyan azt a dolgot, hiszen mindannyiunknak máshogyan áll a szénája, más az élete, a fájdalomtűrő képessége, sőt, másképp gyógyul mindenki. Teljesen egyén függő egy sérülés vagy egy műtét utáni javulás.

    Egyet mondhatok. Ilyen mértékű csúszásnál a csontkovácsot, kiropraktőrt el kell felejteni! Milyen alternatív megközelítés marad? Ráolvasás, kenegetés? Mi tenné vissza ezt az instabil izületet, a megcsúszott csigolyát? Mi tartaná a helyén? Mi szabadítaná fel a megnyomott idegpályákat? Egy feladat marad. A legjobb orvost megtalálni. ...és rá hallgatni.

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák