Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • graver40

    csendes tag

    válasz klari164 #2172 üzenetére

    Szia, Klári!
    Az a hajnali 2 nagyon korán van! Sajnálom, hogy ennyire rossz, még aludni se hagy a derekad. Kaptál infúziókat, és mégis ilyen? Biztos a sütéssel járó görnyedés tett be neki, én még nem mertem ilyesmivel próbálkozni, mert ha derékból előre dőlök, az ellen tiltakozik a derekam. De amúgy nem fáj, vagy csak olykor sajog a bal oldal. A jobb lábam továbbra is vacak, zsibbad, és gyenge még mindig. De ezzel már ki is lennék békülve, csak ne lennék idegroncs. Felment a vérnyomásom is, pedig alapból alacsony, és időnként majd kiugrik a szívem, légszomj, hányinger, ami kell... Hétfő éjjel 3-kor keltem én is, de emiatt. Tegnap este már hulla voltam, így bírtam aludni, ma egy kicsit "zombi" üzemmódban vagyok. Nehéz így utazgatni, de muszáj a sok betegállomány után, és attól is tartok, hogy ha nem tudom leküzdeni, akkor a végén majd ki se merek menni a lakásból? Na, ezt nem akarnám, tehát próbálom most túlélni így a napokat, majd csak jobb lesz.
    Te nem tervezel valami gyógyfürdőt? Lehet, neked is jó lenne. Igazad van, mozogni muszáj, mert csak attól erősödik az ember. Szívből kívánom, hogy idővel csökkenjenek a fájdalmaid. Nekem meg már az is segít valamicskét, hogy itt megdumáljuk kicsit a dolgokat. :)
    Igen, mondják a hideget, remélem, átvészeljük. Jobbulást!

Új hozzászólás Aktív témák