Új hozzászólás Aktív témák

  • Malacka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Talán páran még emlékszetek rám.Majdnem műtétem volt, még az egyik reflex is kiesett a lábamból.Feküdtem kórházban is, majd sikerült hónapok alatt újra lábra állni.
    Jobb oldalon nagyméretű kb 10mm-es kiszakadt gerincsérvem van.
    Most már annyira jól voltam, hogy hegyet másztam Olaszországban..
    Úgy tűnt lassan fél éve tünetmentes vagyok és minden ok.Nagyon aktív életet éltem, mintha nem is lennék beteg, de pl nem emeltem és sokat túráztam.Az úszást lassan elhagytam, de a napi szintű gyógytornát nem hagytam teljesen abba és heti 3-4 alkalommal minimum megcsináltam.

    Tegnapelőtt este éreztem egy minimális derékfájást.Gondoltam tornázom egyet.Kicsit húzódott, de szépen végigcsináltam, majd fel a denevérpadra, ami viszont most hetekig kimarad- az Olasz munka miatt, mivel oda nem tudtam magammal vinni
    Éreztem, hogy feszül, de azért az 5 percet kb 60 fokban lógtam.Mikor visszaálltam talpra, alig tudtam lábra állni, mert annyira fájt az egész hátam szinte beállt.Nagy nehezen lefeküdtem.Tegnapra is nagyon fájt.Nem is mentem dolgozni.
    Masszirra elmentem,de a fájástól majdnem bekakáltam.Kicsit mára már jobb, és most már jobban érzem, hogy a Bal oldalam állt be, kb a derekamnál.(a a sérvem a jobb oldalon van)

    Kérdésem:
    Lehet ehhez köze a kiszakadt jobb oldali sérvemnek?
    A gyógytornával nem kellett volna ezt megelőzni?
    Szerintetek a hétvégére ki lehet pihenni ezt?Mit tegyek ami a leghamarabb segíthet?Fontos szülinapi buliba kellene elmennem!
    Denevér padot használjam?

    passz...

Új hozzászólás Aktív témák