Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    1.5 éve a Sapphire HD7850 2GB OC-m olyan árban vettem mint amibe most az R270 kerülhet. Amikor kijöttek a DX11-es videókártyák nagyon magas árszinten kerültek be és sokáig megörizték értéküket. Akkor a HD5800-ra nem volt pénzem ezért kivártam a HD6850-et, ami igen felemásra sikerült és nagyot is esett az ára. Erre a szintre már nem lépnék vissza... A játékoknak High körüli beállitáson Full HD-n kell jónak lennie. Ezt a kitételt most csak egy CPU+VGA párositás tudja biztositani. AMD sem tud most ennél feljebb lépmi, mert a TDP és a hőtermelése igen magas lenne. Vizhütéssel árúsitva az ára magasabb lenne mint amit az átlag ki tudna fizetni érte. A méretét és néhány technikai paraméterét fejleszteni is kéne ehez a szinthez, amihez már az alaplapokon is változtatni kell. Ez igy együtt már nagyon drága kiadásokat jelentene számunkra. A PC-s játékosok még jobban elrétegződnének és olcsó hardvereken nem kapnák meg azt a játékélményt, amivel egy adott játékot elképzeltek a kiadók. A Crysis körüli időkben megéltem már hasonló nyüglődést és majdnem feladtam a PC-m, hogy visszatérjek a konzolra, de akkor kitartottam a PC-nél, ami utólag megvalva tőbbe került mint amire szántam. Erre még több pénzt szeretnének lenyúlni tölünk null fejlesztéssel (átnevezések) és egyre kevesebb gyorsulással generációváltásonként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák