Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Csoffadalom #610 üzenetére

    Én örülnék a legjobban ha egyszer pozitívan csalódnák egy csajban, de sajnos eddig még nem sokat tettek ennek érdekében.
    Nem csak a saját tapasztalatomra támaszkodom amikor a csajokat általánosítom, hanem a környezetemben zajló eseményeket is figyelembe veszem, külső szemlélőként még jobban meg lehet figyelni a dolgokat, mert ha valami veled történik akkor ott beszélhetünk elfogultságról stb.....
    Én meg azt tartom hülyeségnek ha vakon megbízik valaki egy csajban, mert ismerem egy ideje és eddig nagyon cuki volt meg srb.... Majd idővel szépen lassan rájön mindenki, hogy mi a helyzet.
    Űgy vagyok a csajokkal mint a válalkozókkal, soha nem bízom bennük, mert nagy valószínűséggel át akarják b@szni a fejem, belőllem élnek így tuti nem az én javamat akarják, bármi kedveset vagy hízelgőt mondanak az csak kamu.

    (#611)Szten Márs: Ha vissza olvasol akkor rájössz, hogy mivan, de röviden leírom, hogy az a csaj volt az akire azt mondtam addig, hogy ő az a csaj akiben egyedül 100%-ig bízom, hát tévedtem, pedig nem szoktam, mert már tanultam ebből-abból, de mégis, legalább ebből is megtanultam valamit, hogy egyetlen nőben sem szabad bízni vakon.

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Csoffadalom #610 üzenetére

    Ha ezeken a csajokon rágódsz és átkozod őket, akkor soha nem lesz barátnőd! Ez így nem működhet. Az embernek előbb saját magával kell megvívnia a harcát, és ha rendbe tette a dolgokat, csak akkor fér bele egy nő is. Meg kell találnod a boldogságod, és ha sikerül, biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb csatlakozik hozzád egy lány is, akivel jól meglesztek. A boldog, jókedvű emberek társaságában sokkal jobb lenni, mint a negatív emberek társaságában. Gondold végig, hogy mik azok a dolgok az életedben amik boldogtalanná, elégedetlenné tesznek (a csajokon kívül), majd gondold végig, hogy tudnál ezeken a dolgokon változtatni. És próbálj meg változtatni.

Új hozzászólás Aktív témák