Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    "Hát én már láttam pár csúnya embert, de hogy ez mi volt, azt nem tudom! Talán ha Shrek-hez hasonlítanám az találó lenne. Nagydarab, kopasz és szőrös"

    Ilyen helyzet nekem is volt, hogy a kiszemeltem párja, vagy az exem jelenlegi pasija ronda volt mint a bűn. Az én szememben, olykor igazam volt. Többnyire mi faszik vagyunk úgy hogy rondább, mert jobbnak tartjuk magunkat, jobbnak értékeljük a volt/leendő kapcsolatunkat mint amiben a lány éppen van és ezt a csaj párjának kinézetére vetítjük ki. Bár mint mondtam, tényleg van hogy rondább. :)

    Ilyen helyzetek mindig is voltak, mindig is lesznek. Szerintem miért IS született meg a Blues műfaj? :)

    Nyár közepén nekem is volt egy hasonló szitum, pedig én sokat megélt ember vagyok. Szakítottam a barátnőmmel (de ez egy hasonlóan hosszú történet), majd kapásból egy nagyon jó barátom össze akart hozni egy nagyon szép és helyes lánnyal. Akkor úgy voltam vele, hogy nem akarok senkit, de egy idő után csak találkozgattunk a csajjal, már már össze is jöttünk. Egy hónap elteltével, mikor már kezdtem érzéseket érezni irányába, elkezdett nem keresni! Ha kerestem lemondta. Egyszer írtam neki egy SMS-t, hogy "jó elegem volt, most mondja meg mi a retek baja van, mert tuti van, ha nem kellek akkor is mondja meg, de ne titkolózzon itt nekem, mert ez utálatos dolog!" Rögtön visszaírt, hogy találkozzunk.
    2 nap múlva találkoztunk, és amit sejtettem, szakított velem. Igazán ésszerű indoka nem volt, csak hogy hát nem érzi hogy szerelmes lenne pedig ilyenkor neki kéne már érezze. Hiába mondtam neki, hogy pedig ez nem így megy, ő makacsul ragaszkodott a saját verziójához. Mondtam neki, hogy én viszont ostoba vagyok ha hagyom veszni ezt az egészet, erre meg bevágta, hogy de ha valaki erősködik nála akkor már csak makacsságból se fog összejönni az illetővel! Olyan kis aljas módon sarokba szorított, hogy mai napig nem értem a lelkületét.
    Ilyenkor persze beindul a férfi ember képzelete, aztán gondoltam én már mindent. Egyik biztos igaz, de tuti nem az amit mondott!

    ANGEL1981: "Hozzá jön az is, hogy sokan még gyerekfejjel kezdik, úgy élik át azon örömöket, és bánatokat, amiket igazából felnőttfejjel kéne átélni."

    Egy ember inkább fiatalon éljen át rossz érzéseket, mint idősebben. Itt arra gondolok, hogy idősebben, gyerekkel már nem szép szakítást átélni. Ott már durván tétje van a dolgoknak, nem csak a bánat! :(

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák