Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz attila9988 #46 üzenetére

    Miről beszélsz Te? :F A kétmagos rendes procit is fogja a felesleges flash, nem akadozik, nem arról van szó, hanem feleslegesen terheli, a megjelenített látványhoz képest pláne, ne a szekér húzza már a lovat, az oldal olvasásához, amiért odamegyek bőven elég egy 33MHz-es 486-os is, nehogy már a felesleges reklám miatt hordjak erőművet magammal...
    Nekem egyébként nincs is netbookom, szóval nem azon terhel feleslegesen, az okostelefonokat meg pláne ne hozd ide, mert azok böngészőiben nem futnak a flashreklámok, eleve.
    Menj el kirándulni egy laptoppal, aztán hurcibáld magaddal egész nap, internetezzél rajta, ha tudsz öt-hat órát... A telefon kicsi, nem lehet rajta normálisan netezni, ha van esetleg billentyűzete, az is apró. Most arról írsz például?
    Nem a jutyubról van szó a flashnél, hanem idétlen és gagyi két-három kisfelbontású képet villogtató reklámokról...
    Tegyél föl egy tízéves, vagy régebbi játékot egy mai gépre, meglepődsz mennyire meghajtja, jórészt nyilván feleslegesen. A JazzJackRabbitot föltettem és le is vettem erről a notiról amin írok, mert fölöslegesen melegítette leginkább a notit, a borzasztóan gyenge képminőség mellett. Pont ez jellemző sok flashreklámra is...

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák