Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz zkas90 #2 üzenetére

    Miért akkor a drága jó Bastian Schweinsteigert a MAN U-ban csak dobozfejként láthatjuk mivel ők nem kötöttek különleges megállapodást? :) Ugyan már :DDD Nem értem miért nem lehet akkor minden csapatot ugyan ilyen különlegesen lemodellezni amikor közel 15 ezer forintos játékról beszélünk. Érdekes.
    Az egyedi tartalmak meg az extra "fícsör" még ok :)

    Az utolsó Fifám originen a 13, a 15 demo nagyon tetszik, de már nem érné meg megvenni.
    A nőket nem igazán értem, de itt majd ki is hagyom kvázi.

    A FUT sok komoly Fifás szerint egy halott ügy.
    Érdekes, hogy ezt ott "Fifáéknál" még nem ismerték fel. 15k a játék közel és ezen felül meg van arcuk hozzá, hogy árulják a pontokat. Van aki azt mondja a Fifa lényege az Ultimate Team, hát nem mindenkinek... :U

    Nekem a jó öreg Bastian és a Manchester a lényeg. Ha kártyázni akarok ott a Fifa World :W

    Szerk:
    zkas90 bocsi nem válaszba akart menni csak rosszul kattintottam :)

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    .LnB Abszolút jogos. Teszem hozzá soha nem voltam Barcas nem is leszek. Oké megnyertek mindent hátul a pulikutyával elől az oroszlánnal. Rendben megértettük elfogadtuk tiszteletben tartjuk.
    Egy idő után unalmas. De itt OFF mert nem akarom megsérteni a Barca drukkereket.

    Nana Man U-t nem engedem bántani odament kedvencem a jó öreg BASTI ;]

    Na egy Bayern-t mikor láttatok vagizni? Minden megnyertek. Világbajnokság kompletten Bayern Munchen volt kvázi. és? Végzik tovább a dolgukat ahogy kell. Az más kérdés jelenleg milyen irányítás alatt. :U

    vegitossj7 Sose szerettem a World-öt amiatt a fix hülye nézete miatt XD
    Azt érzékelem, hogy még mindig béta, de az EA le is mondott róla? Az szép.
    Abba is hagytam csak a 16ig kellett volna valami. :K

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Új hozzászólás Aktív témák