Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffafa

    aktív tag

    válasz alamuszi #313 üzenetére

    Gondolom elkerülte a figyelmedet, hogy az általam felsorolt (mert ezekre a dolgokra van szükségem) tulajdonságokkal az említett HP Probook 4520s nem rendelkezik. Eleve nagyobb/nehezebb, ami nálam hátrány, mert cipelem és nem TV helyett használnám. A billentyüzet háttérvilágításáról nem is beszélve.

    Inkább azt tartom demagógnak, hogy azok akik nem hajlandóak kiadni, vagy nem tudnak annyit áldozni egy gépre, azok alapból fikázzák ezeket a termékeket. Nem védem az Apple-t, mert nincs miért, ha tudsz szöveget értelmezni (láthatólag nem ez az erösséged) akkor megérted, hogy miért írtam az elözö hozzászólásomat is.
    A HP Probook 4520s példa azért nem jó, mert ennyiböl mondhattál volna egy sima netbookot is, kb annyi köze van a kettönek egymáshoz. Ne menjünk bele a flame-be, mert nem érdekel, hogy kinek melyik rendszer/gép a jobb. Nekem van otthon Win7 mellett egy netbook Ubuntuval és valszeg az lesz lecserélve egy MacBook Pro-ra (13"). A sima MacBook-ért én sem adnék 1000€-t, épp ezért inkább dobok hozzá 150€-t.
    Eleddig egyetlen Apple terméket használtam huzamosabban, egy ipodot. Immáron 4ik éve teszi a dolgát probléma nélkül. Sikerült az iTunes-ra is áttérnem és meg vagyok vele elégedve. Attól, hogy neked Apple fóbiád van, attól még van olyan ember, aki szereti ezeket a termékeket használni és ami a legfontosabb dolog asszem az almások körében (én nem vagyok az :P ) az az, hogy meg vannak elégedve a pénzükért kapott szolgáltatással. Egyébként meg jó volna, ha egy kicsit levennéd a szemellenzöd, mert ahol én lakok ott abszolut nem "menö" egy Apple termékkel szaladgálni, pont olyan, mint egy Asus-szal. Nyilván, aki csak azért vesz Apple-t, mert ezáltal felsöbbrendübbnek érzi magát, annak úgy kell. De semmivel sem rosszabb az, mint amikor valaki ezért (irigységböl) fikázza öt. :(

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

Új hozzászólás Aktív témák