Új hozzászólás Aktív témák

  • fecg21

    aktív tag

    válasz krx21 #15 üzenetére

    Egyszerűen itt arról van szó hogy az MS és a Sony nem akarta hozni azt az áll leejtős mindenkit elkápráztató ketyerét amit például a ps2/xbox után a ps3/x360-al hoztak. Szerintem nincs evvel baj, a játékok minőségére koncentrálnak inkább. A készülék árához egy megjegyzés, ne magyar viszonylatba gondolkodjunk, nyugaton abszolút nem jelent problémát több konzolt is beújítani a nagy képernyős tv alá. Azt sem igazán gondolnám hogy "nintendosodna" (hülye szó, tudom) a két rivális konzol.
    A mobil cuccok erőteljes fejlődése miatt érezhetjük( én biztosan nem) hogy gyengécske a ps4/xone.
    Az igazi gamer-t mint fogalmat én így nem tudom értelmezni, de várj-megpróbálom azért, az igazi gamerek igényeit a PC tudja kielégíteni, már szinte mindenféle perifériából van gamer cucc, még egérpadból is. És most már az olyan konzol cím is tiszteletét tette PC-n mint például a dragon ball verekedős játék legújabb része.
    Ne érts félre, nem kötekedni szeretnék, a helyzet az hogy elmaradt a nagy hűha , a 100mag és egyéb nasa technológiák és szupertitkos IBM fejlesztések helyett középszerűnek tűnő hardware jött ki a boltokba. Talán nem akarják MS/Sonyék hogy megint a nintendo legyen a nevető harmadik.

Új hozzászólás Aktív témák