Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Fratello #2 üzenetére

    Engem még ez a része érdekelne:
    "Építhetsz bármit - mégpedig szó szerint. Amit csak el tudsz képzelni, azt meg is tudod valósítani. "

    Ez akkor ténylegesen olyan mint a Minecraftban csak ugye nagyobb felbontásban?
    Mert akkor tényleg kiélheti magát az ember elég rendesen :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Fratello #4 üzenetére

    Hát ez az..remélem nem előre telepakolják mindenféle akármivel ala sims.
    Bár gondolom hogy nem erről van szó ha figyelik a "műveidet"..ugye ahhoz nem kell semmi hogy lerakd a már előre legyártott cuccot.
    Az is érdekes kérdés lehet hogy ha az alapanyagokat teszem azt neked kell kitermelni, akkor milyen sok fog fogyni 1-1 alkotásnál. Mert azért gondolom ennél kicsit mélyebb tartalommal is bírni fog a játék, és nehezen hiszem hogy sokan szeretnének napokig szöszmötölni azzal hogy egy kis épületrészt meg tudjanak építeni.

    ""Csak" a saját házad építheted meg, esetleg dinamikus nyersanyag-gyűjtéssel (értsd: elfogyhatnak, de pl. fákat újraültethetsz mint Minecraft-ben), vagy lesz valamiféle komolyabb "tereprendezésre" is lehetőség?"

    Valóban érdekes lehet mert teszem azt azért 500K embernél ha csak a fele bohóckodik ezzel, akkor idővel megtelik a világtérkép..
    Lehet mindenki kap egy kis földterületet ahova mondjuk valami portal segítségével lehet eljutni, és így egymás építményei nem is lesznek "útba". Sok még itt a kérdés, azt hiszem. :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Shing

    őstag

    válasz Fratello #11 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy hivatalosan kimondták, hogy jön PS4-re. Amúgy a Planetside 2 is ezt a motort használja, nem egy PC barát az biztos.

    Egyébként én nem örülök, hogy jön konzolra, milyen skillrendszere lesz így? Arra az "5" kontroller gombra nem nagyon lehet skilleket kiosztani. :DDD
    Szerk: Bár ez nem olyan típusú MMO lesz mint a többi...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák