Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magickonfig

    tag

    Nekem is megérkezett a MOTO G LTE az expansys-tól. Nagyon vigyázatok a banki átutalásnál, mert Euróval kell fizetni a telefonért 176,78 EU (áfa nélküli, nettó + postaköltséggel együtt).
    Engem a rohadék mocsok CITI bank kettős konverziós átváltással 176.78 eu 67800 FT-ot vontak le a nettó 54000 FT helyett! Azaz 381.9 EU/HUF deviza árfolyammal jön ki így az átváltás. Ez valahogy nagyon nem stimmel, úgyhogy a bankkal lesz egy kis elbeszélgetés ezügyben...

    Egyébként klassz a teló, de a 16gb-os c10 kingston micro SD kártyámat nem tudja felismerni. Még szenvedek vele egy kicsit hátha meg tudom vele kedveltetni a micro SD-t.

    ÜDV

  • magickonfig

    tag

    válasz Graphics #46 üzenetére

    válasz 46--->SMS visszaigazoláson és számlán is 178.76 EU

    47---> Fat 32 4gb-ig, PC-n usb kulcson keresztül és telefonon keresztül is leformáztam. Töttént olyan eset is, hogy a telefon leformázta a micros sd kártyát majd felraktok 7 GB-nyi furcsa olvashatatlan fájlokat, még életemben nem láttam ilyet.

    48----> online bankkártyás fizetés törtnént , és nem utalás rosszul írtam sorry.
    Általában a banki deviza átváltás között 8-12 FT különbség van a középárfolyamhoz képest(305 EU/HUF)
    Ha kettős konverzió trötént akkor ez az összeg max 24 FT. Ha jól matekozom 305+24= 329 és nem 381. Még ha erre rájönnének a tranzakciók és az adók akkor sem tudom elképzelni ezt az átválást!!

    Köszönöm az eddigi válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák