Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Kronk #24 üzenetére

    A "sima" Moto G-ben is csak fehér led van, illetve töltésnél nem világít. Szóval ez nem hiba. :)
    Ha kell töltésnél a led, akkor szerintem a Light Flow programmal elő lehet csalni.
    Másrészt elsőre nekem is fura volt, hogy csak egyszínű a led, de végül megszoktam. Nem egy nagy hátrány ez. Ha van valami értesítés (tehát ha villog a led), úgyis bekapcsolom a kijelzőt, és akkor meg egyből kiderül, hogy hívásom, sms-em, üzenetem, emailem, vagy mim volt.
    Egyébként megfigyeltem, hogy a FB Messenger sűrűbben villogtatja a ledet, mint más program, szóval lehet azért különbséget tenni. :)

    A hírrel kapcsolatban: ennek a cikknek így tényleg semmi értelme. Kb. csak a cím értelmes, utána már felesleges olvasni, mert csak fals infokat kapunk.
    Inkább jelenjen meg pár órával később a cikk, de nézzen utána az író a dolgoknak!
    Ráadásul képkeresőben rákeresve a "Moto G 4G" kifejezésre, igencsak körültekintőnek kell lenni, ha valaki a sok Moto G 4G kép közül az elenyésző 1-1 db Moto E-t akarja kiválasztani. Ezt sem nagyon értem...

Új hozzászólás Aktív témák