Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Ákinard #288 üzenetére

    :R

    - covid előtt évente 1-2 napot voltam HO-ban (pedig heti 1-2 napot engedtek volna akkor is), mert gyűlöltem.
    - covid alatt szinte végig fullHO, ~2 évig, megszoktam - sőt, megszerettem.
    - most 50% bejárást kell produkálni.... jó bentlenni, szocializálódni, stb, de hogy nem hatékony, az pláne most látszik, amikor "végre találkozunk" és megy a duma, a kv, a bolt, stb stb stb - szintén hatalmas openoffice
    - itthon csend és nyugalom. gyerek iskolában, feleségem dolgozik - de ha épp itthonról is dolgozna, azt másik helyiségben teszi.
    - sajnos kb sosem sikerül 1630-kor befejezni a melót és mivel nincs utazás, "nem akkora bűn még 1-2 óra pluszban", amit ráadásul túlórának sincs pofám elszámolni :( (feleségem még rosszabb, ő nem ritkán 2-3+ órát ráhúz itthon)
    - imádom, hogy itthon tudok lenni amikor jön a postás, a csomag, a leolvasó, ebédidőben el tudok menni futni egy félórát, bepakolni egy mosogatást, kipakolni a mosógépet, stb. oké, ez az 50% mellett is megy.

    egyébként jah, itt is volt extrajutalom, meg kösziköszi, meg tök jók voltunk, de azért gyerevissza "mindenmásnap" :D

    szerintem a vezetőnek kellene elbírálni, hogy valaki alkalmas-e HO-ra - aki nem, az 50%-ot se legyen otthon. aki igen, annak pedig legyen lehetősége mondjuk akár 90%-ra.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz tutitibi #302 üzenetére

    közszféra kuka. szervilis hordalék a vezetők jórésze, pláne közép-felső szinten.

    amikor szijjártó elnyomta a "jachtroldolgozás" előtti ho ellenes kirohanását, kb mindenhol, ahol van állami érdekeltség a covid ellenére is kb visszarendelték az embereket :( öncenzúra.

    de látod, a privát szektor sem teljesen különb nagyon sokszor.... (najo, 1-2 nap sok helyen van már, államiban pedig még ennyi SE :( )

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák