Új hozzászólás Aktív témák

  • Dreimus

    senior tag

    Toltam bele egy kevesett XBOX One-on, íme a véleményem:
    Az elején nagyon lassan indult be az egész, lényegében cut scene majd 1 perc verseny majd megint cut scene, remélem a teljesben kicsit több idő lesz két átvezető között.
    A grafika maga szépnek mondható csak zavar ez a filmes szemcsés filter, remélem a véglegesben majd csökkenthető lesz vagy akár kikapcsolható. A textúrak a tájon, épületeken láthatóan nem a legszebb, valszeg ezért van a szemcsés filmes filter, hogy takarja a valódi grafikát. A kocsik szépek, jól ki vannak dolgozva. A testreszabhatóság visszatért viszont picit egyedibb rendszert is kitalálhattak volna, mert néha elég nehéz kideríteni mikor értem az elejére :)
    Irányítás, hát amíg jött le a játék olvastam a többiek véleményét és féltem. Szerencsére nem olyan vészes sőt megegyezik a rivals irányításával, így számomra tökéletesen megfelel. Egyedül a fékezéssel való kanyarodás ami néha picit nehézre sikerül illetve a drift az nagyon a halálom lesz, mert a kezdő kocsival nagyon nem mentek felfele a pontok :(
    Ami még zavart egy picit az a kamera kezelés és kerestem is rá az opciókban beállítási lehetőséget de a beta-ba nem rakták bele így kiváncsi leszek mi lesz a teljesben. Illetve amit hiányoltam az, hogy nem lehetett kikapcsolni a sávjelölés merre menjek, picit zavaró volt. A versenyek elején a kezdés továbbra se sikerül mindig jól a gépnek és kapásból egy civil autóval találtam szembe magam vagy rajta hasonlóan mint a rivals-ban, a régi carbon mw részekben a szimpla kezdés tökéletes volt, szerintem nyugodtan visszarakhatnák.
    A játékban nincs megállás, tehát a pause funkció verseny alatt felejtős, egyedüli pihenőt csak a garázs jelent.
    Jelenleg nem tudnák egyértelmű véleményt alkotni, de az biztos, hogy EA Access-re előfizetek egy hónapra, amivel kapok 10% kedvezményt az elődrendelésre és ez a játék is idő elött kipróbálható lesz, így ki is próbálom, ha megfelelőek a beállítások és a játék megtetszik akkor a kedvezmény részeként ingyen volt az Access, amennyiben kivárok egy akcióig akkor meg azért :)

Új hozzászólás Aktív témák