Keresés

Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz bzoley #574 üzenetére

    Igazából nálam felépült a koncepció.
    Itthon, vagy olyan helyen ahol tojok a megjelenésre jó az ego aksi, viszont ahol nem akarom, hogy kiszúrják, vagy pl síelésnél kényelmesebb a kisebb cucc. Ezért is kell az 510-es aksi.

    Kazánokból tankot azért veszek mert tetszik, hogy kevés vele a macera és jól szuperálnak, sima 510 kazánokat pedig drippeléshez veszem leginkább itthonra.

    A kerámiákat azért veszem, mert van itthon egy adag átlátszó kerámiám, amiből 1-2-t tudok használni itthon gyártott csővel, a többi cső kuka. A fémekben, ha meghal majd a belső rész, kicserélem a mostaniakra és kész.

    Ha összeszámolom alkatrészre eddig 15e-t költöttem, és még a hétvégi rendelés lesz úgy 6e. Ez így egy havi cigim ára.
    Lassan 3 hete nem vettem cigit, így még egy hét és megvan az alkatrészek ára. Következő hónapban már a lötyik (eddig arra 6-7e ment el, felhasználva kb 2e értékben volt belőlük) ára is vissza fog jönni bőven.
    Annyi tartalékom lesz, hogy onnantól csak spórolni kell. Itt a nagy kiadást igazán a két aksi és a töltők jelentették. :K

    HC: PayPal-el és WesternUnionnal lehet fizetni. Nekem ebből PP van, és a WU-ban nem is bízom annyira.

Aktív témák