Keresés

Aktív témák

  • turho

    őstag

    válasz Lousha #2026 üzenetére

    Próbálnék úgy választani hogy kevés gondozás, hosszú élettartam! és a fajlagos költség is kedvező legyen. Nekem csak úgy éné meg átszokni.
    Jelenleg Sláger dohányt szívok, itthon töltök. 1 szál erős! cigi fajlagos költsége levezetve:
    Dohány 620 ft/csomag (mai ára), ebből kijön átlag 50 szál cigi, 50 hüvely költsége 85 ft. tehát 705 ft 50 szál cigi költsége. Ebből 1 szál költsége durván 14.1 ft. 19 szál azaz 1 doboz költsége: 270 ft.
    Havi cigarettaköltségem 40 szál/nap, azaz 16900 ft.
    Ha 1200 szálnyi e-cigi teljesértékűen kijönne havi 8-10 ezerből én nagyon boldog lennék. (Ebbe az indulószett árát természetesen ne értem bele, de a pótalkatrészekét igen).
    Szóval ez alá kellene mennem jelentősen/doboz. Gondolom ez lehetséges.....ehhez az összes feltételhez keresem nagyon maximum 20 k-ért itthon megvehető szettet. Naponta töltöm az akkut, az nem gond. Kazánt nem szeretnék túl sűrűn cserélni, illetve olyan nikotinfolyadéék-tárolós cigi kellene ami 10-14 slukk átlaggal is biztosít 30-40 szálnyi egyenletes élvezetet.
    És: keresem az a folyadékot ami ezeknek a cigarettáknak (Sopianae, Symphonia, Sláger, Golden gate, Marlboro) az ízét viszonylag visszaadja, vagy hasonlót.
    Ezeknek a feltételeknek pl. vaterán talán megfelel az F1 szett, meg az EGO650 meg az 1300....de a fentiek fényében kérek ötleteket. Liquidre pláne.....mert az is bajos, 21 éve szívom a fenti kemény márkákat. Ezért nekem nem jönbe semmiféle gyerekrágó meg szantálfa ízű cucc, mert átszokni és ezt követően talán leszokni akarok, nem aromákkal "hobbyzni" :R

    Tényleg, otthoni folyadékgyártásról, aki erről írt, megosztana némi infot?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., Hifi témakörben (ultraritka high End ACR hangdoboz, DAC) a nevem alatt.

Aktív témák