Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Sdi #10721 üzenetére

    Viszont meg is nézheted az ecigiforumon,kik is egyesületi tagok...ami mellékesen sz...t se ér,ért el eddig.
    Maximum 1-1 találkozónyit a "elitnek".
    Ok,semmibe se került...de mostmár értelme se maradt kábé.
    És teljesen jogos,hogy sok mezei vaper,pl.Én is,úgy vagyok vele,hogy intézem a lötyit,írok a fórumra,de ennyi...jobb nem hősködni...
    Egyébként a külvilág is eljutott a hőskor első fázisába,régóta a kutyát nem izgatja,hogy vapelek,aki tudja,mi ez,az már utánajárt,szerzett,a többi agymosott meg lassan undorral néz rám,mert pl.nálunk minden zárt helyen lehet...más kérdés,hogy mennyire kelt visszatetszést(semennyire,sőt...),és mostmár azzal is jönnek,hogy ez méreg meg illegális,stb...már győzködni se lehet,mert lötyi csak importban...

    Plusz jön mellé ez a hülye saját tapasztalat is,hogy ismerősi kört IS nézve,aki nem szokik át...csak a pénzét szórja.Lesz egy másik függősége is,ami az eredeti célt később nem váltja már be...és ezt látom MINDENKITŐL,aki csak mellé veszi a ciginek a vape-t...olyanokra gondolok,akik pl.hozzám hasonlóan mondjuk másfél pirosról ugrottak le szinte azonnal fél extra lightra...DE nem akarták a cigit se hagyni,csak család,munka melletti könnyítés.Én is így álltam neki,fele megvan,sokszor az extra light se megy le full,eldobom a p...ba...viszont lassan megint 1 doboz/nap.Tök mindegy,láncvapelek-e...egyszerűen fél óra 18-as gőz után tolom a pofámba a bagót.És az HAT.A gőz nem...élvezem,stb...elnyomja a potyacigi vágyat,amikor "óraszerint" kéne...de ennyi,mostanára,bármivel.poénból kipróbálom a mentes lötyit :) ha már sz...t se ér a nic,lehet így meg legalább olcsó lesz,kíváncsi vagyok...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák