Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    http://www.ecigwizard.com -10%-os kód : FACEBOOK
    Jó hely,0.98font(~300ft) a posta,hétvégén rendelve péntekre ittvolt,nekik még van párféle aromájuk is,pár jó cucc,és ami még jó,hogy van BUD Sapphire PG-VG változatban(ez igaz szálcserével is megoldható),de itthoninál egy picit olcsóbban,itt van töltőfej hozzá,aminek járnia kellene,és ami miatt rendeltem is,hogy itt választható LR változat is!Ilyet rendeltem is,néha kellene kis plusz kakaó a BUD-nak.Egyébként a Wizard's Mix standard lötyiből jött tegnap pár flakonnal és pár ízben,mind remek anyag,profi munka,szagtalan kivitel,nem bűzlik a palack,mint itthon szokás,meg megfolyt címke,stb,minőségi palack...igaz a lötyi nem olyan olcsó,de legalább vannak erősek,jó keverés,nincs extra íz ugyan,de PG alap,így nagyon finom,a legkisebb nyoma sincs mellékíznek,ami sajnos az itthoni keverőkről nem mondható el,eddig úgy vagyok,hogy olcsó húsnak-effektus kicsit a honi keverés,nem véletlen 6-700ft.
    Nomeg nem megoldás,hogy itthon egyesek tesznek 1-2 csepp plusz aromát...hogy fedje a gyenge alapanyagot,és ócska flakonban,megfolyva jön a cucc.Kinek mi...énnekem pozitív csalódás az itteni lötyi nagyon.Most próbaképp egy flakon Vermillion River Premium E-Juice : Kentucky Premium Blend -et dobtam kosárba,kipróbálni,mit is kevernek a "tenger túloldalán" :DDD meg persze pár aroma,édesítő.Édesítő nincs is itthon,a kedvenc mixelők nem is használják,biztos spórolnak,hála ennek eléggé fanyar,száraz mindenki gyümölcsízű cucca,sajna,még az sem édes,aminek kellene.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák