Aktív témák

  • csampei

    senior tag

    válasz TazLeacher #11044 üzenetére

    Lehet itt sok pró,és kontra.Én nem bántam meg hogy átszoktam.Sőt akiket át tudtam szoktatni azok,sem bánták meg,sőt hálásak érte.(főleg a párom aki a 8Eur/doboz cigiárral havi 100ezer forintot pöfékelt el,most meg 5000ft-nak megfelelő eur-val teszi ugyanezt).Hálásak,mert azóta javult a közérzetük,javult a kondíciójuk,és nem elhanyagolható javult a "szaguk" is.Az hogy itt MO-n ennyire üldözik a E-cigit,meg az EU-ban is ennek egyetlen egy oka van,a dohánylobbi.Az olasz gazdaságnak (ami elvileg kicsit erősebb mint a Magyar,és több pénzből gazdálkodik) jelentős bevételkiesést produkált az E-cigi.Itt milliárdos Euro tételekről beszélünk.És ezzel meg is van magyarázva a történet.Ugyanez lesz a helyzet ha elérhetővé teszik az emberek számára a hidrogén cellás járműveket,esetleg a vízzel hajtott vagy tisztán elektromos járműveket.Nem fogják engedni!!!Az olajlobbi már eddig is ölt!Nem egy nem két feltalálót.Nem ugyanaz a kettő,de az elv hasonló.Ami a nikotint illeti:mindenkinek a kezében a döntés,másrészt vannak nikotin pótló löttyök amiknek a TH-ja még nagyobbat rúg mint a 18mg-os nikós löttyök.Akkor miről is beszélünk???És nem utolsó sorban,az egészség:Káros mindkettő,viszont az E-cigi bizonyítottan nem annyira mint a hagyományos.De ezen az alapon jobb ha levegőt se vesz az ember,nem iszik vizet,és nem is táplálkozik,mert az élet minden területén mérgezik az embert tudatosan (!!!).

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Aktív témák