Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Igazából az a baj,hogy aki otthon keverget,nemigen érdekelt kimenni tüntetni...hisz használni lehet,lötyit nem vesz az ember shopból készen,én se tettem 1 éve,a hardver marad...
    Sokan nézik így,hogy mit ugráljanak,esetleg még bele is keveredve valamibe.Külföldről lesz alapanyag ezután is...
    Inkább kellett volna a nyári fesztiválokat "betámadni" népszerűsítéssel,némi shopos "hátszéllel",pl.próba hardver,lötyik...
    Még mindig az mondom,hogy az egyesület egy semmi...pénzesebb vaperek "keménymagaj",akik mindenféle Kayfun és Provari cuccokkal gőzölnek,stb.NEM érzem képviselve a mezei usert,és a szervezett találkák is szólnak ennek a rétegnek elsősorban.
    Kitermelte a vape is a maga dzsentrijeit,de a mezei usernek se pénze,se ideje,se semmije tüntetni,találkázni,egyebek...márcsak azért is mert pl.nekem se lenne pofám elmenni a magam 2-3 házi hétköznapi ízével és az eGo-akksimmal+bolti patronommal még egy ilyen találkára se.
    Piszok sok ember feladta,vagy ha tudja,külföldön tud anyagot szerezni,meghúzódva..elvan csendben...

    Egyébként érdekesség,de mostanában sok ismerősömtől hallom azt,hogy kipróbálta,RENDES cuccal a gőzölést...2-3 hónap...és semmi.Valami sántít,nem tudom,mi.Egy éve én is térítettem embereket,le is szoktak páran,stb...most szinte mindenkitől azt hallom,hogy 2-3 hónap,és megy a fiókba.Nem tudom,az agymosás hatása-e,vagy a nyáré,hogy úgyis kint van az ember,tud cigizni...de nem áll jól a szénánk.Vagy machinálnak a löttyel,mittudomén...
    Sokszor érzem Én is,régi "félvaperként",hogy egyre kevesebbet ér az E...mintha nem hatna a nikotin.Hiába gyártok "18-24"-es lötyit,akkor se.Pedig extra lightot szívok mellé,szeretem az ízt,imádok gőzölni...de egyre inkább az van,hogy tolom fél órát a 18-as gőzt láncban...és semmi.És nem tudom,miért...annó az e-health-al erős patronnal is sikerült "szédelegni",meglepő módon...lehet tényleg nem ártana valami vizsgálat...a hatásmechanizmusra.Vapelek egy éve,és oda jutok,hogy az erős lötyinek csak csípősebb-kaparósabb az íze és kész.Extralight bagót szívok mellette,sokáig elvoltam pár szállal,de most egy ideje elmegy 1 dobozzal is,mert mintha "immunis" lennék már 1+ év után a gőzre...íz megvan,stb...TH megvan,bár az eddig se kellett.Egyszerűen azt érzem,hogy aki az E-vel nem teszi le RÖGTÖN a valódi cigit...akár 2-3 hónap múlva már cseszheti...
    Nem tudom,másnál van-e ilyen.Ismerősi körömben lényegében minden mindkettőt használó isminek átment a dolog hobbiba,csökkent a cigi,mint nekem...DE hobbi lett a vape.Pár "rutincigit" kivált,de már csak úgy,mint ahogy pl.a rágó,stb...
    Egyszerűen NEM érzem,hogy a nikotin bejutna.Erős lötyivel SE!Régen TÉNYLEG rosszul voltam,ha sör mellé véletlen erősebb lötyivel kezdtem gőzölni,20-30slukk és "kábulás",mint amikor az ember elszív egy talpast.Most nyomhatok bármit,max az erősebb lötty íze nem jön be,de sör mellé hótmindegy,vagy kávékor...nem tudom,más tapasztalt-e ilyet.Félek,hogy kábé "immunis" lettem...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák