Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Szmeby #4 üzenetére

    Egyetértek abban, hogy manapság egyre gyakrabban tapasztalom, hogy az orvosok - több területen is - leszarják a betegeket. Nem igazán érdekli komolyabban mi is a helyzet, vagy hogy elmagyarázza a betegnek miről is van szó.
    Amolyan csak legyek már túl rajta hozzáállás.

    Nekem volt olyan, hogy a doki berendelt x napon du. 4 órára. Zárásra, csodálkoztam is.
    Majd mikor negyed órás késéssel behívott, miközben ecseteltem neki a problémámat ő végig az órát nézte! Kifejezetten zavaró volt, miközben mondom a panaszomat ő fél percenként az órára pislant... Hogy tűnjek már a fenébe... Szóval bosszantó.

    A nettel az a gond, hogy ott aztán nagyon sokat írnak nagyon sok mindenről. Legtöbb helyen lektorálás vagy bármiféle hivatalos, szakmai ellenőrzés nélkül.
    Ráadásul 1-1 beteg tüneteit sokszor az ember hajlamos beképzelni magának, ha olyan sokat olvas róla. Sok betegségnek hasonlóak az alaptünetei és így tovább.
    Tehát lehet, hogy az alap tünetek ismeretében a google kiad vagy 3-4 féle betegséget is. Aztán a részletek megismerése után az ember esetleg beképzeli a többit.

Új hozzászólás Aktív témák