Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AllTheBest

    senior tag

    válasz LamerGyuri #3 üzenetére

    Köszönöm erre vágytam :)
    Volt már balesetem, a saját hibámból, fáradt voltam és ideges is, de hát menni kellett. Egy fa kitakart egy épp felém közeledő autót, én meg szépen kimentem elé, bal térdemmel fogtam fel az autót, a motor még földet sem ért, mert egyből elkaptam, az autóban 300ezres kár esett. Ezen kívül volt pár szebb csúszásom terepen, de azok sosem jártak sérüléssel. Komolyabb védőfelszerelés vásárlása most zajlik, könyökvédőt már beszereztem, most épp gerincprotektor és csizma után nézelődök, utána egy protektoros nadrág lesz betervezve. Közlekedő szemével nézve én is hülyének látom magam, nem is ez az általános vezetési stílusom(az előzgetésnél épp elborult az agyam és így vezettem le, bár lehet, hogy a videón nem így látszik, de mindenhol gond nélkül elfértem, senkit se kényszerítettem hirtelen fékezésre vagy irányváltásra, bár tudom, hogy ez semmit sem jelent). A körforgalmon átvágást sem a legforgalmasabb körforgalomnál csináltam.. egy kis ,,falu,, végén volt, jó ha óránként elmegy arra egy autó.

    Az i7 de még milyen jó dolog ;]

    Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

  • AllTheBest

    senior tag

    válasz LamerGyuri #8 üzenetére

    Valahol láttam már ezt a gépet, jól csinálja :) A mi kis csaptunk örök :) Stunt gyakorlása most is folyik, egyenlőre az egykerekezést szeretném megtanulni ,biciklivel megy simán, motorral már más dolog, mert nem akarom eldobni a gépet :)

    Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Új hozzászólás Aktív témák