Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobak77

    aktív tag

    válasz Elmör #47 üzenetére

    Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e. Az autód nem az én stílusom, de a cikk tetszett. Jó dolog az a kitartás, amivel végigvitted ezt a történetet, a vele járó szívás meg igencsak jellemformáló. Én magam ugyan inkább a kanyargós részeket szeretem, ezt az egyenesen, gyorsan dolgot nem igazán "értem".

    Ami miatt mégis a hozzászólás miatt döntöttem, az az hogy leírod, volt másnak is rossz tapasztalata a téged átverő szerelővel, de mégis csendben maradtak. Velem is fordult már elő ilyen, nyilvános fórumon mikor megírtam a velem történteket, akkor még védték is a csaló szerelőt, csak e-mailben jelzett vissza néhány ember, hogy velük is előfordult az, ami velem. Én ezt nem értem. Egyre inkább úgy gondolom, hogy ezt a sok szívást sajnos nagyon is megérdemeljük - nem te meg én, egyesével, hanem össztársadalmilag -, mert képtelenek vagyunk kiállni az érdekeinkért. Ennyire képmutatók lennénk, hogy még magunknak sem valljuk be, hogy "a szomszéd Józsi, a nagynéném ismerőse átvert"? Át is fog megint, addig amíg az orrára nem koppintanak.

    Szóval gratula a kocsihoz is, de inkább ahhoz, hogy van véleményed és mered is vállalni.

Új hozzászólás Aktív témák