Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz Kobak77 #49 üzenetére

    Köszönöm.
    Akkor kaptam is egy privátot egy Hondástól, hogy jó hogy végre valaki leírja a negatívot is a 2 "szent tehén" egyikéről. Hiszen én az elején jogosan dícsértem őt, nem csak gyors volt, de olcsó és precíz is és másokat is csak úgy szoktam, ha megérdemli ahogy nálam is elvárható, a felesleges elhallgatás az élet minden területén rosszhoz vezet, ezért szoktam más szolgáltatásoknál is úgy értékelni, hogy másoknak megmondom, megírom mi volt és ha rossz volt többet nem megyek vissza, de nem reklamálok, majd megteszik mások, én nem fogok senkivel sem vitatkozni, illetve ha direkt kérik értékeljek akkor max, de majd úgyis rájön mi lehet a gond, ha magától nem akar visszajelzéseket gyűjteni.

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

  • lapa

    veterán

    válasz Kobak77 #49 üzenetére

    nyilván ott kezdődik, hogy számla van-e.... nincs? akkor a viszontlátásra.

    ez biztos jól fog esni pár embernek, de zsengeifjú koromban elég sokat stoppoltam. felvett motortól kezdve 500-as bálnamercin át répaszállító dömperig mondhatom elég sokféle autó.

    a sok autó közül a(z egyik) legjobban bejövős egy 1.6 xyz (gyári) civic volt, tényleg tetszett (amúgy külsőre is oké szvsz). mondjuk én a swift sedant is jobban szerettem az astránál, üres világban azzal jobb lenne csapatni.

    de hogy ne tagadjam meg magam: végül a civicet letaszította a stoppolós kocsik trónjáról egy rommá szakadt fekvőlámpás (benne termetes cigányemberrel). persze akkor már oltva voltam, épp karesztól jöttem vissza pestre mikor épp otthagytam a traktort lánccserére meg adagolóállításra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák