Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Köszi hogy megírtad ezt nekünk! Elég ritkák az ilyen írások, pedig a téma mennyire tipikus.
    Hogy miért álmodozik az ember egy ilyen tuning autóról, az sokféle társadalmi és pszichológiai elferdülésnek tudható be, nekem is vannak ilyen vágyaim, jelenleg csak a biciklikkel vagyok így, ugyan az csak picibe, és ugyan azokat a szopó ágakat meg lehet vele találni, pénzt meg végtelenül nyeli. De az egyik buktatót megkerüli ellentétben az autóval, azt hogy ezt én meg tudom szerelni, értek hozzá, de az autókhoz nem, márpedig hogy jó legyen az ilyen autó, ahhoz meg kell találni a világ legkorrektebb, legprecízebb autó szerelőjét, ha létezik ilyen. Szóval szerintem míg a legjobb baráti körben nincs egy ilyen ember, addig tényleg neki sem állnék. :D
    Az írást a részletek és a személyes dolgok és a felépülő történelem miatt izgalmas volt olvasni, lekötött, de egyben rosszul is éreztem magam. Az első szerelő felháborító, gyakorlatilag felidegesítettek a róla olvasottak. Én kezelhetetlenül kiakadtam volna rá, teljes bizalmat adni egy olyan embernek akiről kiderül hogy átvág, arcátlanul lelkiismeret furdalás nélkül gányol, és még le is húz, az ilyen egy emberi hulladék a szememben.
    Ez a régi VTI az egyik kedvenc autóm, de az írás eltántorít attól hogy valamikor a jövőbe belekezdjek egy ilyen vagy másféle autó tuningolásába, és ezzel nincs semmi baj, sőt ez így jó sajnos.
    Ami nem tetszett: elvesztette az autó az eredeti formáját, az első sárhányó idom förtelmes, hátsó lámpa szintén, nem szeretem az ilyen csicsa need for speed karosszéria elemeket..
    Ezekből max a karbon motorháztetőt raktam volna bele meg az első lámpákat.

    Amúgy ebbe a kocsiba nem lehetne beletenni a 2 literes type-r motort? Azzal eleve nagyobb lenne a nyomaték, és ha megmaradna szívónak, akkor is lehetne vele használható teljesítmény elérni tartósan. Ugyanis ennek a vti nek és a hondának az egyik tipikus jellemzője a szívó motor volt, amit a turbóval sikerült kiirtani.

    Ezt olvastátok? Karotta meg a hangyász

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Elmör #50 üzenetére

    Kis híján 5 literes motor, twin turbo, nah igen.. de 10 szer többe kerül egy olyan autó mint amennyibe neked van a honda, 10 szer meg mégsem gyorsabb. :D

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Kleroo #75 üzenetére

    Erre mondaná azt egy "demagóg szótárral ellátott" barátom: "Nem mindenki születik jó helyre." :D

Új hozzászólás Aktív témák