Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Szép de nem értem kinek lesz ez jó valójában.
    (Valószínű lesz vagy ~25eFt gondolom)

    Aki kicsi HTPC-t lejátszót/ NAS-t akar, külön VGA nélkül, annak nagy és drága.
    Wincsi se fér bele elég 3.5"-os ha NAS-ozunk.
    Van sok szép kisebb megoldás akár külső táppal is, olcsón is, és persze sok kis szappantartó a minimániásoknak.

    Ha kajakabb HTPC-t szeretnénk VGA-val amivel lehet játszani is (XBOX-ot is lealázva) a mellett hogy fullos media center és NAS is, akkor meg igazi VGA-t kell beletenni, és rendesen szellőzni hagyni a rendszert.
    Megint sikerült jól megspórolni pár centit amivel már szinte agyonverik a használhatóságát.
    Ez a megnyomorított videókárya és pont semmire nem jó. Mindenhol egymásba érnek a kompromisszumok és az alkatrészek. SFX-re kényszeríés is felesleges, de az már a legkevesebb.
    Pár plusz centivel is beférhetne igazi vga és atx táp, és átgondolt hűtés.
    Vagy ilyen drágák a telekárak már hogy ezen kell helyet spórolni a nappaliból? ;)

    Ja, és 43 centinek kéne lennie, úgy illik csak a többi hifi/AV holmi közé a nappaliba, úgy még bele is férhetne ami csak kellhet.

    Nem találták ki hogy mire kéne használni, és tele van kompromisszummal bárhonnan is nézzük.

    Amúgy egy fekvő Silverstone-om van nekem is, amit szeretek is,
    és már többféle HTPC-t építettem, de ezzel nem tudnék mit kezdeni.
    Tudnak az ezüstkőnél házat csinálni, de ezen futhatnának szerintem még egy kört.

    Hogy a kritikán kívül valamit javasoljak is, Thermaltake Core V1 14eFt ért sokkal jobb bármire,
    atx tápos, táp praktikusan alulra rakva, bármekkor vga belemegy és még szellőzni is tud, nem nagy kunszt de átgondolták.

    [ Szerkesztve ]

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák