Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz QbHead #14 üzenetére

    Való igaz! Csak a Kinect-el annyira nem foglalkoztak, mint a virtuális valóságot megadó szemüveggel. Persze egy Kinect ami egy kivetítős szobába lenne, szerintem sokkal kevésbé terhelné meg az embert, illetve rejtene veszélyeket, mint ezek a szemüvegek!
    Igaz jóval retrósabb hangulata lenne, mint ennek. Viszont várható volt, hogy a Microsoft ezt fogja meglépni, amikor ott az Oculus, a HTC, a Samsung meg még Isten tudja kiknek a szemüvege. A Google megszívta a Glass-al. Majd talán ezek a kütyük beválnak!
    Mondjuk kérdés az, hogy a 3D nyomtatás ahogy fejlődik, és a programok relatíve egyszerűsödnek, úgy mennyire lesz ennek valóban jövője? :U
    Mert oké, egy bejárónőt ilyennel rávenni, hogy a szifon dugulását megtudja oldani, az még elmegy. De ilyennel műteni? :F
    A Glasst láttam élőben ahogy használták nem egy műtét esetében. Ott nem volt olyan para, hogyha a ketyere megáll, akkor a doki ne tudja folytatni, hiszen látott mindent. Viszont itt elakad a cucc, a doki meg majd elkezdi lekapni a fejéről a HoloLens-t... Hááát... :U
    Tervezésnél, játékoknál, színtévesztőknél 3D-s filmélményt átadni (pl. Jurassic World és hasonló filmek esetében) még oké. De a többi... Persze legyen sikeres, és ne végezze úgy, mint más ketyerék! :)

  • predakon

    őstag

    válasz QbHead #14 üzenetére

    És hallottál már arról, hogy olyan cilinder fok amire nem lehet lencsét beszerezni okoska? Ne nézzél már ennyire hülyének, hogy nem tudom hogy létezik kontaklencse.
    Ergó nekem speciel nem lehet lágy lencsém, a szilárd meg rohadtul nem kényelmes viselet, főleg nem olyan helyzetben amikor az ember erőlteti a szemét. Nyilván nem hülyeségből írtam amit írtam.

    [ Szerkesztve ]

    PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

Új hozzászólás Aktív témák