Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LLKobe

    veterán

    válasz DM-Fan #1 üzenetére

    Na végre :C Jó kis írás, egy rossz albumhoz :( Sajnos nekem ez a lemez óriási csalódás, szerintem 84' óta nem volt ilyen gyenge albumuk.... Az én véleményem: a 13 dalból összesen 5-re tudom azt mondani hogy üti a kellő színvonalat, az 5-ből pedig max 3-ra hogy igazán jó. Rengetegszer végighallgattam már az egészet, de igazából csak a Wrong-nál érzem az "ereszd el a hajam" hangulatot, a többi nem fog meg igazán. A Jezebel-nek még nagyon jó a énekdallama és a szövege, dehát lássuk be, nem is szól alatta zene.

    Összességében így utólag azt mondom hogy ebből az anyagból egy kövérebb maxira futotta volna. Tényleg csak a Wrong miatt nem mondom hogy jobb lett volna, ha tényleg a PTA lett volna az utolsó album... Sajnálom, de a koncert biztos ütős lesz.

    És még valami: mikor megtudtam hogy megint Ben Hillier lesz a producer kezdtem aggódni, és mint kiderült jogosan. A PTA-en nagyszerű számok voltak, igénytelen, puritán minimál stílusban, a lemez mégis jó lett, mert maguk a számok ütősek voltak. De itt gyengébb a felhozatal, és ez a nyomoronc Benny is túlerőltette a minimál stílust, ami már az előző albumnak is inkább a kárára vált.

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Új hozzászólás Aktív témák