Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • depmod

    senior tag

    válasz DM-Fan #24 üzenetére

    Különbözőek vagyunk, amit írta, az az én saját véleményem.
    Én úgy érzem, hogy 97 utáni albumok nem hozzák a részemről elvárható szintet.

    Az nem baj, hogy új dolgokkal kísérleteznek, de ez minden 2000-es albumuknál már egy picit sok. Az a baj, hogy ha valaki kedvel egy zenei műfajt, egy együttest, akkor hajlandó a rosszat is elfogadni tőle akkor is, ha az egyébként nem érdemli meg. Minél többet hallgatod a dalokat, annál jobban tetszenek, ha meg emocionálisan is el vagy kötelezve, akkor meg aztán persze hogy szebbnek és jobbnak találod azt, ami nem biztos, hogy ténylegesen jobb.

    Azt tudom, hogy mikor meghallgattam a először a SOFAD-ot, akkor teljesen padlót fogtam, pedig hangzás és érzelmi világa a közelében sem volt a Violatornak. Ultra szinteén, habár az már kicsit túl depressziós volt a lelkemnek :P

    De ezk az újak egyszóval számomra beazonosíthatlanok szinte minden szempontból.
    Dave zenei szakértelmét és dalszerzési munkásságát meg inkább nem emelném nagy magaslatokba, mert az ő világa igencsak érdekes. Nem rossz a rockos stílus, de kicsit gagyi, De a Dirty Sticky nem rossz, habár ahhoz meghallgattam párszor, hogy valami jót találjak az albumon.

    Én azon a véleményen vagyok, hogy lejtementben van a DM már egy évtizede, és a gond az, hogy nem látom a fényt az alagút végén.
    Az meg hatalmas "önbizalomra" vall, hogy még ki sem jött az új album, és már hirdetik a koncertet. Gondolkodtam, hogy elmenjünk a párommal a mostani koncertjükre, de úgy döntöttünk, először várunk, meghallgatjuk az lemezt, aztán jegyvásárlás. Hát nem így lett. Nem idézném a páromat, de kérte hogy kapcsoljam ki a lejátszót a Jezebelnél, mert bántotta a fülét az, amit hallott. Pedig ő vérbeli módos volt, 89-ben annyira kocka és csíkos volt, hogy csak na.

    ..., akkor a nyuszi b***hatja!

Új hozzászólás Aktív témák