Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz DeckardCain #54 üzenetére

    Na igen, ez már kicsit frissebb korszak jellemző zenéi :), és számomra is nagyon nagyok, ezekre buliztam, Bács-Kiskun megye egyik nagy Tisza parti szórakozóhelyén.

    @qqcqqc: a DJ-szövetséget meg hagyjuk szerintem, az összes tehetségtelen majom DJ-nek gondolja magát... és ez nincs kontrollálva, sőt nem is a zenei kultúra fejlődését irányozták elő, hanem pusztán anyagi érdekek vezérlik sajnos a jelenlegi helyzetet.

    Érdekes, a mai helyzet, és sajnos egyre elkeserítőbb, én foglalkozok zenével, de nem vallottam magam sose DJ-nek... mert nincs róla papírom, addig nem is fogom annak.

    Egy DJ-n óriási felelősség van, régen tudtak közízlést formálni, amit meg jelenleg formálnak az egy kakával egyenlő... Mert pénzpénzpénz....

    Nem véletlen, hogy amiket készítek mixek, 80%-a kb 5 évre nyúl vissza zeneileg, vagy még régebbre, pont a minőség miatt.

    A bakelit sajnos kezd eltűnni, pedig azt mondom, aki DJ akar lenni, kezdjen azon, utána bármin megtanul zenélni. És ne a számítógépes programok mögé bújtassa a kis DJ előtagot a neve előtt / kivéve ha Live Act-et tol, Ableton, vagy producerkedik, FL, és még egy csomó más program :)

    Kicsit OFF voltam, és elkalandoztam, bocsi

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák