Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Crystalheart #1184 üzenetére

    Nekem sem lóg árpádsávos zászló a falamon és nem vagyok "ősmagyar". Reformátusnak kereszteltek de nem vagyok hívő templomban vagy 20 éve nem jártam. Röhejesnek tartom azt a képmutató színjátékot amit vallásnak neveznek. De mélységesen fel vagyok háborodva és undort kelt bennem amikor egy ilyen rossz kirakatbuzi így próbálja provokálni az embereket. Több kommentet olvastam a weben homoszexuálisoktól!, hogy ők pont ugyanígy fel vannak ezen háborodva mint én. Manapság igencsak lazán kezelik itt a dolgokat nyugodtan lehet bárkiből és bármiből gúnyt űzni akár nemzeti vagy történelmi jelképeinkből is (Szent korona, árpádsávos zászló, kettős kereszt stb...). Az is felháborít amikor engem neonáci jobbikosnak neveznek csak mert egy olyan párttal szimpatizálok amely Magyarországon egyedülálló módon félretolta a simulékony pc dumát és nyíltan ki meri mondani azt amit a magyarok többsége gondol. Tessenek már megmondani a 63éves anyám aki mellesleg hívő keresztény de nem jár templomba mert képmutatásnak tartja és aki jobbik szavazó és úgy élte le az életét, hogy közben soha egy légynek nem ártott ő miért is náci? Mert csak? Mert valaki azt mondja? :U Én akkora akasztófára való utolsó büdös náci vagyok, hogy középiskola alatt 3évig jártam egy cigány lánnyal akivel mellesleg a mai napig jóban vagyok és a szülei is szívesen látnak amikor betérek hozzájuk. Felháborító mi? :P A "náci" kifejezés Magyarországon csak a gecibuta emberek szitokszava amivel jól meg lehet bélyegezni a nemzeti érzelmű és gondolkodású embereket. Ők jellemzően a nemzeti szocializmussal sincsenek tisztában. Ha tisztában lennének vele nem dobálóznának a náci titulussal. Amikor a náci jobbikos jelzőt rásütik valakire azzal is csak a saját ostobaságukat bizonyítják. Isten nyugosztalja szegény Grosics Gyula bácsi teste még tán ki sem hűlt ballib oldalakon máris mocskolják a nevét egyesek odáig merészkedtek hogy egyenesen lenácizták. Itt tart ma ez az ország erkölcsileg idáig süllyedtünk.
    Kedves barátom te pedig ne lény ennyire naiv, a rendezvény szervezői kínosan ügyelnek arra, hogy minden évben legyen legalább egy ilyen kis szervezett provokátor valamelyik kamionon mert kell a hírverés és az ingyen reklám. Tudod, a negatív reklám is reklám. Semmivel sem jobbak ők sem mint a "nemzeti érzelmű fasszopók" feliratú táblát lóbáló kettős állampolgár. És van pofájuk azt nyilatkozni, hogy ők csupán a melegek jogaiért vonulnak. Egy nagy x@rt. Milyen jogoktól van megfosztva egy meleg férfi vagy egy leszbikus nő ma 2014-ben Magyarországon? Élhet élettársi kapcsolatban? Igen. Örökölhet az élettársa után? Igen. Lehet nevelőszülője egy gyereknek vagy szülhet/csinálhat saját gyereket? Igen. Akkor? Mit akarnak még? Ugyanazok a jogok megilletik őket mint bármelyik heterót, akkor? Nem házasodhatnak össze? És akkor mi van? Az csak egy Qrva papír semmi több, min változtat? Semmin. Melegek üldöztetése és melegség elfogadása. Először is le kell szögezni, hogy Magyarországon senki sem üldözi a melegeket a kutya sem foglakozik velük. Másrészt ha kicsit odafigyelnének és a szervezők saját maguk vágnák ki a rendezvényről az ilyen aljas provokátorokat (sosem fogják hiszem ők állították oda) senki sem lenne felháborodva azon, hogy évi 1x végigvonulnak adott útvonalon és közben jól érzik magukat. Még lehet, hogy ki is mennének az emberek bámészkodni. Ehelyett most... Csak ugye mindig könnyű habzó szájjal a másikra mutogatni az ok-okozat kérdésen pedig nagyvonalúan átsiklani. Mert ugye azok a gonosz jobbikos nácikok, csak azok tehetnek mindenről.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák