Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Cyberpunk #856 üzenetére

    "Mert a meleg ember nem tehet hozzá a kultúrához ezt úgy írtad." - Nem, ezt úgy írtam, hogy a felvonulás önmagában nem tesz hozzá és öncélú.

    BulletBill27: "A példáid nem jók, mert azokban volt döntési lehetőség." - Pl. a zsidónak születésben? Meg te csak azt hiszed. :D Érdekes logika. Hiszen választás kérdése az is, hogy valaki egyáltalán él-e szexuális életet. Abszolút választás kérdése. Aztán meg, én pl. szórakozottságom miatt minden máshoz halálosan béna vagyok, de úgy igazán ön- és közveszélyesen, csak írni tudok, esetleg más művészeti dolgokat művelni, akkor ez nekem menyivel jobban választás kérdése, mint mondjuk hogy valaki párkapcsolatban él-e vagy sem?

    Láthatod, milyen egyoldalúan közelítik meg a dolgot az érintettek. Pedig illene objektívan, elfogulatlanul gondolkodni.

    A felvonulás negatív reklám volta persze kulturális közegtől függ. Brazíliában pl. van évszázados hagyománya karneváloknak. Nálunk nincs. A tömegek másképp viszonyulnak az egészhez. Nem nagyobb különbség ez, és nem is jelentősebb, mint hogy az USA-ban egészen más a bulvármédia (hangneme, tartalma, egésze), mint itthon, vagy mint mondjuk Japánban, vagy hogy a népet más politikai retorikai módszerek képesek megfogni, mint akár Mexikóban vagy Brazíliában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák