Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergő_

    őstag

    válasz guga #12 üzenetére

    Köszönöm. Nagyon jól kiegészíti az írást. El fogom még párszor olvasni. :R

    Talán abban rejlik a lényeg, hogy belül távlatokban gondolkodsz, de mégsem misztifikálod túl az egészet és mindemellett megtalálod a hangot az emberekkel. Persze ehhez be kell járni egy utat.

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz guga #12 üzenetére

    "Nagy fazék tyúkleves, rántott hús, és sültek, sütemény, bor, pálinka, s mindez házi. Pakoltak is, hogy vigyünk haza, meg kaptunk tyúkot a fagyasztóból, bort demizsonban, stb.

    Ki az, aki megélheti ezt?
    Nemde az az ember, akit szeretnek?!"

    Vagy az élheti meg, aki szeretni tudó emberek közt megfordult valaha. Szerintem lehetek rosszindulatú is, ha olyan emberek társaságában vagyok jelen, akik szeretnek szeretni, ha jóindulatúak, akkor úgyis szeretet kapok tőlük, mert ők ezt tudják adni.

    Szerintem kicsit túlmisztifikálod ezt az egészet. Az élet egy tükör, de amikor te rosszat tettél (loptál, feltörtél, verekedtél stb) azt kitől kaptad vissza, ha azt állítod, hogy téged mindenki szeret?

    Ha hosszú évek alatt nem volt haragosod, akkor azok akik megvertek a középület építőnél, biztos szeretetből tették.

    Tévedsz ha azt hiszed, mindenki szeret, azt hiszed neked még senki nem hazudott?

    És azt mondod, megvan mindened az életben, boldog vagy!
    Van, amit örökölhetnek majd a gyerekeid, unokáid tőled? Van olyan hely, amit úgy hívsz, hogy otthon (mert a sajátod)?

    Bocs a kritikáért, nem személyeddel van problémám! hanem az életstílussal, erre nem lehet építeni. A gyerekemnek biztos nem szánnék ilyen életet, de példásnak se gondolnám.
    Amúgy egy életművész vagy az biztos. És bocs még egyszer, csak a véleményemet írtam le, remélem nem gond.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák