Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    válasz gordonfreemN #18 üzenetére

    Akárkit nem invitál az ember a házába dolgozni, a legnagyobb jóindulattal sem :D
    Amikor én rosszat tettem, még gyerek voltam, s bőségesen visszakaptam az élettől, mint minden mást, a jó dolgokat is, ezt röviden megfogalmazni nem lehet. De szerintem írtam én már le magamról annyi szarságot, hogy ha valakinek kételye lenne afelől, hogy az élet nem dolgozott meg, akkor csak olvassa el nyugodtan. Nem szokásom titkot csinálni a negatív dolgaimból.

    Amikor megvertek azt nem haragból tették, hanem indulatból, és az alkoholtól vezérelve, másnapra már elfelejtették, hisz nem követtem el ellenük semmit. Akkor nekem szükségem volt arra a verésre, különben nem hagyom ott azt a céget, és nem fogok bele abba, hogy a saját lábamon álljak meg.

    Azt, hogy szeret, még nem hazudta senki a szemembe, eddig egyedül a nejem mondta :DDD
    Természetesen hazudtak már a szemembe, de nem szeretetből, annak nem az volt a célja, hogy félrevezessenek.

    Van saját otthonom, gyönyörű helyen, kertes házban élünk, s nulla hitel rajta, de ez részletkérdés, bár sokan fellélegeznének, ha ilyen helyzetbe kerülnének, mint én.
    Amit tőlem örökölhetnek, az saját magam. Ha sikerül őket úgy felnevelnem, hogy önállóan el tudjanak igazodni a világban, meg tudják magukat értetni, s amit csinálnak, azt élvezzék is, talán van mit átadnom.

    Akkor sincs semmi, ha örökölnek tőlem vagyont, s akkor sincs, ha nem. Mert minden anyagi dolog veszendő. Gondolom te is láttad a viharok, árvizek hatását. Azt mind megörökölt dolgok. Vastag bankbetét is ugrik, ha a bank vezetősége köcsög, és csődbe viszi szándékosan a bankot. Szóval lehet ilyesmire törekedni, de meg is lehet lepődni.
    Én nem szeretnék.
    Eddig sikerült.

    Hogy a gyerekeimnek milyen életet szánok?
    Akiknek pl. drogtúladagolásban, vagy eszeveszett száguldozásban halt meg a gyermeke, nem hinném, hogy azt szánta neki.

    Én még örülhetek, az én fiaimmal nincs semmi gond, életre valóak. Az én szüleim többet jártak a rendőrségre, mint szülői értekezletre :D

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák