Új hozzászólás Aktív témák

  • shaft72

    tag

    válasz Gyuri27 #90 üzenetére

    Most ilyen hozzáállással mégis mit vársz?

    MINEK AZ HŐŐŐJ? Nyugati béreket akartok, de képtelenek vagytok hozzá fejlődni.
    Fanglira tényleg nincs semmi ráírva, húzzuk fel a falat berúgva, aztán irány a kocsma, lehet hőbörögni hogy szar a kormány! Nem tudom fenntartani az autót, akkor meg minek? Abba így bele sem gondoltok, hogy aki képzettebb, arra a főnök is jobban rábíz dolgokat, és így idővel ki tudtok nőni. Én 2003-ban szintén gyárban dolgoztam sori munkásként, azóta önálló vállalkozásom van. Nem valósulhatott volna meg nyelvtudás és jogsi nélkül. Valószínűleg még mindig ott robotolnék, és keseregnék, hogy miért ilyen rövid a cigiszünet.

    A másik meg, hogy lenézitek, aki "nyalizik" a főnöknek, holott ő jobban érvényesül, mint ti. Ahogy helyesen megállapítottad, sok minden a kapcsolatokon múlik, mégsem vagytok képesek kapcsolatot építeni. Minden ember hiú, főleg a butább főnökök. Ha kicsit legyezgeted a hiúságát, máris nyílnak az ajtók és a pénztárcák.

    Elégtelen szövegértelmezésem ellenére, azt mondom, ha választani kéne, a nyelvet tanulnám meg először. Ingyenes online kurzusok vannak, rengeteg segéd- és háttéranyag. És még egyszer hangsúlyozom, nem a középfokú nyelvvizsga a lényeg, hanem hogy BESZÉLD az adott nyelvet. Ennyi tanácsot tudtam adni :R

Új hozzászólás Aktív témák