Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Vakegérke #334 üzenetére

    Szinte bárkinek adott a lehetőség, bárki veheti a fáradságot egy kis idegen nyelv tanulásra, itthon sem árt. Igazából leginkább ezen múlik, ha van egy biztos nyelvtudás akkor még itthonról is lehet munkát intézni és akkor tulajdonképpen nagyon sok pénz sem kell hozzá.
    És a véleményem most is ugyan ez, aki teheti, pláne fiatal, az jobban teszi ha elhagyja ezt az országot. Ez az igazság, bármilyen szomorú is. És ezt jobb előbb belátni mint később!
    Ettől függetlenül nyilván nekem teljesen mind1, hogy valaki itthon akar e maradni vagy elmenni innen, mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, pusztán közzétettem a véleményem.
    És az sem korrekt hozzáállás, hogy ilyen általánosítással, hogy külföldön csak egy utolsó senki lehetsz, elvenni a kedvét más fiataloknak akik esetleg megpróbálnák, de a hozzád hasonló emberek meg lebeszélik róla. Én Voltam már kint 5 hónapot dolgozni Ausztriában, igaz nem sok és sajnos haza kellett jönnöm mert egy Magyar cég alkalmazásában voltam csak kiküldetésben, de a mai napig bánom azt, hogy hazajöttem. Én remekül éreztem magam, semmi olyan negatívumot nem érzetem, hogy bárki lenézne. Ezért megyek most vissza, de most már ha lehet véglegesen!

Új hozzászólás Aktív témák