Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Vakegérke #319 üzenetére

    32 éves vagyok, nem az anyukámék adják a pénzt! Elvégeztem egy nyelvtanfolyamot saját zsebből, eladtam a profi, évek alatt kb 1 millióból összerakott kerékpárom. Eladtam a motorom és 2 héten belül indulok. Már kb 1 éve határoztam el, most megvalósulni látszik.

    Nézd én nem uszítok senkit, csak elmondom a véleményem. Lássuk be, ez reménytelen ami itthon van. Az ember pikk pakk 50-60 éves lesz és utána már nem ugrálhat. Én senki elől nem szívom el a levegőt és nem eszem el a kenyeret, ezt megtette már az a csoportnyi politikus itt nálunk. Tisztességes munkáért, tisztességes fizetést kapok külföldön. Ráadásul azt a munkát a külföldi el sem vállalja amit én és még sokan mások el fogunk. Persze ez az első évre vonatkozik, utána remélhetőleg folyékony nyelvtudással a szakmámban is el tudok majd helyezkedni, egész kellemes fizetéssel. Értem, hogy te mire célzol, de ne haragudj, engedtessék meg nekem, hogy úgy éljem az életem ahogy az egy emberhez méltó. És engem már nem etetnek meg ezzel a haza dologgal! Ez olyan szinten el lett cseszve, hogy az már jóvátehetetlen! Az államadósság kifizethetetlen. Én ebből a nyomorból nem kérek, nem gazdagságot akarok csak egy tisztességes életet. Én dolgozni akarok ki menni és családot eltartani, nem bűnözni! Ha ez szerinted bűn és minősíthetetlen viselkedés akkor legyen az! Szerintem az a bűn és a minősíthetetlen viselkedés, amit itt a Magyar emberekkel csináltak a politikusok és azok a barom Magyar emberek, akik képesek voltak megszavazni egy mszp-t és egy gyurcsány féle szélhámost 2 szer egymás után, akik megduplázták az államadósságunkat! Köszönjétek nekik ami itt van!

    Ja még valami, meglepődnél te azon, hogy mennyi is az kegyelem kenyér! :) Köszi, de én elfogadom azt a kis penészes kegyelemkenyeret!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák