Új hozzászólás Aktív témák

  • escape

    aktív tag

    BAZ megyei kis falucskából származom, bekerültem a nagyvárosi életbe, és nehéz volt hozzászokni.
    Otthon 1 hektár szőlő, 3 nagyobb kert, 1-2 szántóföld, - amin a 4-5 malacnak és 40-50 tyúknak az évi betevője (majdnem) megterem - vár vissza. Erősen gondolkozom mihez kezdjek egyetem után. Maradjak a nagyvárosban(természetesen csak akkor ha lesz biztos meló), vagy menjek haza, ahol jelenleg nagyszüleim dolgozzák az összes felsorolt földet.(Természetesen minden lehetőséget kihasználok, hogy segíteni tudjak nekik. Ez általában abból áll, hogy ha nincs suli, húzok haza és irány a szőlős.)
    Otthon sokkal olcsóbb az élet, ha éhes vagyok kimegyek a kamrába 2-3 tojásért meg 2 fej hagymáért, vágok egy keveset a frissen füstölt szalonnából és fincsi rántottát hozok össze nem egészen 10 perc alatt 200 pénzből. Csak a kenyeret vesszük boltban.

    Egyre inkább azt látom én is, hogy a nagyvárosokból menekülnek az emberek vidékre, mert nem bírják idegekkel. Tényleg.

    Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

Új hozzászólás Aktív témák